ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان گیلان آغاز شد

ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان گیلان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل:کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول اند، آنان از طریق تشخیص فرصتها ارزش آفرینی کرده و با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب و کار، و پویایی برای اقتصاد کشور به همراه می‌آورند؛ بدین منظور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از برگزاری ده دوره جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر ملی و استانی در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، یازدهمین دوره را نقطه عطفی در انتخاب الگوهای اقدام و عمل قرار دهد و در این راه با تلفیق علم و تجربه، کارآفرینان اثر گذار را برگزیده و با معرفی آنها به جامعه از ایشان تقدیر به عمل آورد.

لذا از تمامی افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می ­دانند دعوت می ­شود از تاریخ یکشنبه 16 خرداد لغایت پنجشبه 31 تیر 1395 به سایتwww.karafarinanebartar.ir   مراجعه و فرایند ثبت نام را تکمیل نمایند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها و یا به نشانی " تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبقه هفتم دفتر توسعه کارآفرینی مراجعه نمایند.
همچنین متقاضیان نیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های  64492734 و 64492665 ویادورنگار 66580127 تماس حاصل نمایند .
لازم به ذکر است:
کدپستی و ایمیل نیز به شرح ذیل میباشد :
__
 کد پستی: 1457994861

 __   ایمیل:  karafarini@mcls.gov.ir

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۶۴,۰۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید