پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان به مناسبت هفته بسیج

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان به مناسبت هفته بسیج

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

تشکیل بسیج از ابتکارات و ثمره درایت امام راحل است که از همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی به بار نشست و در طول بیش از چهار دهه منشا خدمات و اثرات فراوان در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بوده و با کار جهادی در خدمت به مردم کمر همت بسته است.بسیج، مدرسه عشق و ایثار و یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.

امروز که در یک جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی با دشمن قرار گرفتیم بیش از گذشته نیازمند حضور جدی و همه جانبه مردمی در عرصه های مختلف فرهنگی و اقتصادی هستیم و بسیج تا حد زیادی این نیاز را فراهم کرده است.

 نقش بسیج در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کمک های مومنانه، همایش ایران همدل، حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و طی دوسال اهتمام جدی در مبارزه با کرونا حقیقتا کم نظیر و شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، هفته بسیج را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی به ویژه بسیجیان تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان و همه بسیجیان استان گیلان تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسالت می نمایم.

۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۴۹,۵۹۸
کلیدواژه ها: پیام مدیرکل,هفته بسیج,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید