سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش : مقوله عفاف و حجاب از اوامر الهی است که ریشه در تاریخ انسان دارد

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش ​گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را از اولویت های جامعه اسلامی است که باید رعایت این امر مهم الهی مورد توجه همه اقشار جامعه قرار گیرد.
سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش : مقوله عفاف و حجاب از اوامر الهی است که ریشه در تاریخ انسان دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:  یکشنبه 27 تیر 1400 جلسه ستاد عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر با حضور طاهریان سرپرست و کارکنان نمایندگی شهرستان تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش برگزار شد.

در این جلسه طاهریان با اشاره به نقش ارزنده و مهم عفاف و حجاب و جایگاه آن در جامعه افزود: مساله حجاب و عفاف ، ریشه در تاریخ انسان دارد ، همراه و همزاد او از ابتدا تا کنون بوده و خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: رعایت اصل عفاف و حجاب تنها مختص به زنان نیست و باید در میان تمام اقشار جامعه نهادینه شود.

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را از اولویت های جامعه اسلامی دانست و افزود: باید رعایت این امر مهم الهی مورد توجه همه اقشار جامعه قرار گیرد.

۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۵۲
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۲,۷۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید