مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از آغاز و مهلت ثبت نام پرداخت تسهیلات برای بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا در سال‌جاری خبر داد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه مهلت ثبت نام تا پایان شهریور و اعطای تسهیلات نیز تا پایان آبان ماه است خاطر نشان کرد: بنگاه‌هایی که تا کنون ثبت نام نکردند در اسرع وقت با مراجعه به سامانه کارا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از آغاز و مهلت ثبت نام پرداخت تسهیلات براي بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا در سال‌جاری خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده در گفتگو با اخبار فارسی مرکز صدای گیلان گفت: تا پایان سال 99 به منظور حمایت از بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا، مبلغ 3 هزار و 538 میلیارد ریال برای 27 هزار و 301 پرونده با هدف‌گذاری تثبیت اشتغال برای 38 هزار و 550 نفر، پرداخت شد.

وی بابیان اینکه امکان ثبت نام و پرداخت این تسهیلات در سال 1400 اخیرا تمدید شد؛ از پرداخت تسهیلات به مبلغ 20 میلیارد ریال برای 88 پرونده جدید با هدف‌گذاری تثبیت اشتغال برای 101 نفر در سال‌جاری تاکنون خبر داد.

علیزاده اضافه‌ کرد:بر اساس دستورالعمل ابلاغی سال جاری بعضی زیررسته‌های جدید کسب و کار نظیر نمایشگاه‌های تجاری، مراکز تفریحی و شهرهای بازی نیز مشمول حمایت‌های این قانون قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام تا پایان شهریور و اعطای تسهیلات نیز تا پایان آبان ماه است خاطر نشان کرد: بنگاه‌هایی که تا کنون ثبت نام نکردند در اسرع وقت با مراجعه به سامانه کارا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با اشاره به تکمیل بودن سقف تسهیلاتی اغلب بانک‌های دولتی (بجز بانک تجارت) گفت: متقاضیان نسبت به انتخاب بانک‌های خصوصی نظیر بانک آینده، اقتصاد نوین، بانک کارآفرین، موسسه مالی کوثر و بانک گردشگری اقدام کنند.

علیزاده گفت : تسریع در بررسی پرونده‌های ارسالی متقاضیان توسط بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی در دستور کار است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این مطلب تاکید کرد: متقاضیان سوالات و مشکلات خود را به دستگاه‌های اجرایی مربوطه به موقع منعکس کنند تا در وجود هر گونه مشکل، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان این مسایل را پیگیری کند.

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۲,۶۹۱
کلیدواژه ها: تسهیلات کرونا,بنگاه‌های آسیب دیده,مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید