نشست صمیمی مدیرکل با رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در اداره کل برگزار شد

عباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در نشستی صمیمی با حجت الاسلام محمد صفری نماینده مردم رودسر و املش دیدار و گفتگو کرد.
نشست صمیمی مدیرکل با رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در اداره کل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: امروز (شنبه) عباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با حجت الاسلام محمد صفری نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان در اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

علیزاده در این نشست ضمن عرض خیر مقدم و تبریک اعیاد پیش رو؛ حمایت و پشتیانی نمایندگان مجلس از مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان را با توجه به طیف گسترده فعالیت این مجموعه در سطح استان در اجرای برنامه ها و خدمت رسانی به جامعه هدف ضروری عنوان کرد.  

وی با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان های رودسر و املش در حوزه های مختلف نظیر گردشگری و تولید محصولات استراتژیک نظیر چای بهره گیری از این ظرفیت ها را جهت ایجاد اشتغال پایدار موثر دانست.

علیزاده  همچنین با تشریح فعالیت های شرکت های تعاونی توسعه و عمران و نقش موثر این تعاونی ها در رشد شهرستان ها خواستار حمایت و تعامل حجت الاسلام صفری برای تسریع در تشکیل و ایجاد زمینه فعالیت این شرکت ها در شهرستان های رودسر و املش شد.

حجت الاسلام محمد صفری نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت های بالای این دو شهرستان از آمادگی خود جهت رفع موانع و مشکلات اجرایی  و بهره مندی از این ظرفیت ها خبر داد.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۴
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۲,۵۴۶
کلیدواژه ها: رییس مجمع نمایندگان استان گیلان,نشست صمیمی,عباس علیزاده,حجت الاسلام محمد صفری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید