به منظور بررسی روند فعالیت ها و نحوه ارایه خدمات به مردم؛

بازدید سرزده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از ادارات شهرستانی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : محدودیت های به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا و دورکاری نباید موجب کند شدن روند انجام فعالیت ها و خدمت رسانی به جامعه هدف شود.
بازدید سرزده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از ادارات شهرستانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : عباس علیزاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به منظور بررسی روند فعالیت ها و نحوه ارایه خدمات به مردم از ادارات شهرستان های لنگرود، لاهیجان و آستانه اشرفیه بازدید کرد.

علیزاده در این سه بازدید ضمن بررسی روند ارایه خدمات در نشست و گفتگو با روسا و کارکنان این ادارات گفت: محدودیت های به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا و دورکاری نباید موجب کند شدن روند انجام فعالیت ها و خدمت رسانی به جامعه هدف شود.

وی با اشاره به جشنواره تعاونی های برتر ملی و تمدید مهلت بروزسانی اطلاعات شرکت های تعاونی خواستار ترغیب و تشویق تعاونگران برای حضور در این جشنواره شد.

علیزاده با تاکید بر پیگیری مسایل جامعه کار و تلاش نظیر مطالبات و حقوق معوق کارگران و موانع و مشکلات واحدهای تولیدی خاطر نشان کرد : این موارد باید به صورت مستمر توسط روسای ادارات پیگیری و رصد شود و در صورت مشاهده هرگونه موانع، گزارش کامل جهت رسیدگی و رفع آنها به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ارایه شود.

صرفه جویی در مصرف برق با توجه شرایط فعلی از دیگر تاکیدات علیزاده در این سه بازدید بود.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۴۷
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۲,۴۵۷
کلیدواژه ها: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان,خدمت رسانی,بازدید سرزده,مطالبات و حقوق معوق کارگران
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید