مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : بر انجام کامل برنامه های ابلاغی در تعامل با مسئولان شهرستان تاکید کرد

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در دیدار با کارکنان نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش و با اشاره به بدنه قوی کارشناسان و پتانسیل های موجود در این شهرستان خواستار توجه جدی تر به این فضای مساعد جهت پیشرفت و ترقی شهرستان و رسیدگی و ارایه خدمات شایسته به مردم شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : بر انجام کامل برنامه های  ابلاغی در تعامل با مسئولان شهرستان تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : عباس علیزاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان پس از مراسم تودیع محمد هادی جعفری مسئول سابق نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی املش و معارفه ابراهیم طاهریان سرپرست جدید این نمایندگی در شهرستان املش ، با حضور در این نمایندگی با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار علیزاده با اشاره به زحمات و خدمات جعفری مسئول سابق نمایندگی شهرستان املش و اشاره به بومی بودن و توانمندی طاهریان سرپرست جدید این نمایندگی ، بر انجام کامل برنامه های  ابلاغی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در تعامل با مسئولان شهرستان تاکید کرد.

وی با اشاره به بدنه قوی کارشناسان این نمایندگی و ظرفیت و پتانسیل های موجود در شهرستان املش خواستار توجه جدی تر به این فضای مساعد جهت پیشرفت و ترقی شهرستان و رسیدگی و ارایه خدمات شایسته به مردم شد.

علیزاده با تاکید بر برگزاری هر چه سریع تر شورای مسکن شهرستان املش جهت بررسی و رفع مشکلات و موانع مسکن مهر شهرستان ، تشکیل تعاونی توسعه و عمران در این شهرستان را با تعامل فرمانداری از اهداف مهم اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

در پایان با اهدای هدیه ای از طرف کارکنان نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی املش از خدمات جعفری مسئول اسبق این نمایندگی تقدیر شد.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۴۶
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۲,۴۵۶
کلیدواژه ها: شهرستان املش,برنامه های ابلاغی,مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید