با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد :

مراسم تودیع و معارفه سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : توفیق خدمت رسانی به مردم را باید به نحو احسن انجام داد تا ضمن خوشنودی خداوند متعال موجب رضایتمندی مردم شود.
مراسم تودیع و معارفه سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان :  امروز چهارشنبه مراسم تودیع محمد هادی جعفری مسئول سابق نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش و معارفه ابراهیم طاهریان سرپرست جدید این نمایندگی ؛ با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و رنجبر فرماندار شهرستان املش ، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

علیزاده در این مراسم با تبریک اعیاد ماه ذی الحجه و آرزوی کامیابی برای همگان در اعیاد پیش رو گفت: توفیق خدمت رسانی به مردم را باید به نحو احسن انجام داد تا  ضمن خوشنودی خداوند متعال موجب رضایتمندی مردم شود.

وی با تقدیر از زحمات جعفری مسئول اسبق نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر جوانگرایی و به‌کارگیری جوانان صالح،مؤمن و انقلابی در عرصه‌های مختلف، برای طاهریان سرپرست جدید این نمایندگی آرزوی موفقیت کرد.

شایان ذکر است علیزاده ضمن یادآوری جایگاه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خدمت رسانی به جامعه کار و تلاش اظهار داشت: وظیفه مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خدمت رسانی اصولی و به موقع به جامعه هدف است.

در پایان با اهدا لوح از خدمات جعفری مسئول اسبق نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش  تقدیر و طی حکمی توسط مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان طاهریان به عنوان سرپرست جدید نمایندگی شهرستان املش معرفی شد.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۴۶
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۲,۴۵۵
کلیدواژه ها: مراسم تودیع و معارفه,مقام معظم رهبری,جوانگرایی,عباس علیزاده,تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید