مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از آمادگی خود جهت مشارکت با ستادبازسازی عتبات عالیات خبر داد

عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه به منظور مشارکت در بازسازی عتبات عالیات با مجید دوهندو رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از آمادگی خود جهت مشارکت با ستادبازسازی عتبات عالیات خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه به منظور مشارکت در بازسازی عتبات عالیات با مجید دوهندو رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان دیدار و گفتگو کرد.

علیزاده در این نشست صمیمی که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد گفت: مشارکت در امور خداپسندانه نظیر مرمت و بازسازی اعتاب مقدس،خدمت و کمک رسانی به آسیب دیدگان ناشی از حوادث گوناگون باقیات و صالحاتی هستند که موجب گشایش در امور مادی و معنوی انسان می شود.

وی اضافه کرد: مجموعه همکارانم در حد توان به صورت فردی و همچنین با استفاده از ظرفیت های مجموعه بزرگ تعاون، کار و رفاه استان گیلان در راستای همیاری و کمک به ستاد بازسازی عتبات عالیات و تحقق اهداف متعالی در این امر مقدس خود را شریک می دانیم.

مجید دوهندو نیز در این دیدار ضمن تشریح عملکرد و اهداف ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان خواستار کمک و حمایت تعاونگران استان در این امر خیر شد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۰۶
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۰,۷۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید