بازدید نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان

فرخی نماینده مردم شهرستان­های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان با علیجانی رئیس و کارمندان این اداره دیدار کرد.
بازدید نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی  از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه شنبه 11 خرداد 1400 فرخی نماینده مردم شهرستان­های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان با علیجانی رئیس و کارمندان این اداره دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار علیجانی ضمن ارائه گزارشی درخصوص عملکرد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابراز داشت: تمام سعی و کوشش مجموعه را به کار بسته ایم تا با عنایت به شایستگی­ های مردم شهرستان بهترین عملکرد را داشته باشیم. در ادامه وی از نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی خواست در راستای ارائه خدمت به مردم نسبت به تحقق اخذ تسهیلات بابت طرح های اشتغال زا، پشتیبان این اداره باشند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۰,۷۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید