برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر ویژه کارگران شهرستان آستانه اشرفیه

دوره آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر ویژه کارگران شهرستان آستانه اشرفیه با حضور پورموسی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه و بابایی نماینده نیروی انتظامی این شهرستان در شرکت پیشگامان ظهور صنعت برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر ویژه کارگران شهرستان آستانه اشرفیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 17 خرداد 1400 دوره آموزشی پیشگیری از مصرف مواد مخدر ویژه کارگران شهرستان آستانه اشرفیه با حضور پورموسی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه و بابایی نماینده نیروی انتظامی این شهرستان در شرکت پیشگامان ظهور صنعت  برگزار شد.

در این کلاس آموزشی که برای جمعی از کارگران این شرکت ترتیب داده شده بود بابایی در خصوص آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد، فقر و بار روانی ناشی از بیماری کرونا برای عامه مردم بخصوص قشر کارگر مطالبی ارایه کرد. در ادامه پورموسی نیز با بیان اینکه کارگران توانایی تحمل بسیاری از ناملایمات اجتماعی را دارند گفت: هنگامی که کارگران یک جامعه از سلامت روان و آرامش فکری برخوردار باشند چرخه تولید و اقتصاد با سرعت بیشتری به گردش در می آید و این امر به نفع تمامی آحاد جامعه  است که پیامد آن رفاه برای تمامی اقشار خواهد بود.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۰,۷۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید