مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان :

استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره کارآفرینی در توانمندسازی تعاونی‌ها موثر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در دوازدهمین جلسه کارگروه برنامه ریزی وپشتیبانی توسعه و عمران شهرستان‌ها خواستار تسریع در آسیب شناسی وضع موجود و ارائه راهکارهای اجرایی جهت فعال سازی این شرکت ها شد.
استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره کارآفرینی در توانمندسازی تعاونی‌ها موثر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوازدهمین جلسه کارگروه برنامه ریزی وپشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران شهرستان‌ها امروز با حضور علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و اعضای کارگروه در اداره کل برگزار شد.

علیزاده در این نشست با تاکید بر اهمیت نظارت و ارزیابی شرکت های تعاونی توسعه و عمران خواستار تسریع در آسیب شناسی وضع موجود و ارائه راهکارهای اجرایی جهت فعال سازی این شرکت ها شد.

وی بابیان اینکه تاکنون تنها در دو شرکت تعاونی 25درصد از واگذاری‌های دولتی محقق شده افزود: شرکت هایی که تاکنون اقدام نکردند می‌توانند با پیگیری از ظرفیت بخش های دولتی استفاده کنند.

علیزاده با تاکید بر توجه جدی روسای ادارات شهرستان‌ها به وضعیت و عملکرد تعاونی‌های توسعه وعمران گفت:روسا موظف هستند برای آسیب شناسی و پیگیری وضعیت تعاونی ها به صورت مستمر و هفتگی با مدیران تعاونی‌ها و در صورت نیاز طبق تفاهم‌نامه مشترک با وزارت کشور با فرمانداران نیز نشست های کارشناسی برگزار کنند.

وی اضافه کرد : با بررسی برنامه های کوتاه مدت تعاونی‌ها چنانچه کوتاهی در تحقق این برنامه ها صورت گیرد از مدیران تعاونی ها و روسای ادارات جهت ارایه توضیحات به جلسات کارگروه دعوت شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تصریح کرد: الگوسازی تعاونی‌ها موفق، برگزاری جلسات با مدیران تعاونی‌ها موفق و پیشرو ، استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره کارآفرینی جهت توانمندسازی تعاونی‌ها و استفاده از ظرفیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از جمله اقدامات موثر در فعال‌سازی شرکت های تعاونی توسعه و عمران است.

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۳۶
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۰,۵۹۵
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید