مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تاکید کرد:

شرکت های تعاونی هر چه سریعتر نسبت به بارگذاری مستندات خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون اقدام کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با تاکید بر حضور تعاونگران و با بیان اینکه جشنواره ملی تعاونی های برتر ویترین عملکرد و توانمندی های بخش تعاون استان است یادآور شد: شرکت های تعاونی فقط تا 18 خرداد فرصت دارند اطلاعات و مستندات خود را در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون بارگذاری کنند.
شرکت های تعاونی هر چه سریعتر نسبت به بارگذاری مستندات خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون اقدام کنند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان،عباس علیزاده در گفتگو با کارکنان بخش تعاون با اشاره به فراخوان شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر در سال 1400 گفت: با توجه به فرصت کم باقیمانده برای بروز رسانی اطلاعات و مستندات شرکت های تعاونی در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون به نشانی (https://taavoni.mcls.gov.ir ) شرکت های تعاونی هر چه سریعتر نسبت به بارگذاری مستندات خود اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی کشور و تحریم های ظالمانه بهره گیری از ظرفیت های بخش تعاون برای برون رفت از این مشکلات ضروری است.

علیزاده گفت: کشورهای توسعه یافته در دنیا پیشرفت های خود را مدیون تجمیع سرمایه های خرد و مشارکت دادن مردم در قالب تشکیل تشکلات سازمان یافته و حقوقی هستند.

وی با تاکید برنقش پررنگ تعاونی ها درایجاد اشتغال و تاثیر آنها در اقتصاد کشور گفت: حضور تعاونگران گیلان در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر فرصت مناسبی برای نمایش توانمندی‌ها،ایجاد انگیزه و فضای رقابت برای گسترش و  توسعه بخش تعاون  در استان گیلان است. 

۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۰,۴۶۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید