مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: بر تحکیم بنیان خانواده وترویج ازدواج آسان با برگزاری دوره های آموزشی تاکید کرد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: تسهیلگری در امر ازدواج وتقویت این فرهنگ در خانواده ها در تشویق جوانان به ازدواج وافزایش جمعیت جوان در استان موثر است.
عباس علیزاده بر تحکیم بنیان خانواده وترویج ازدواج آسان با برگزاری دوره های آموزشی تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: روز گذشته کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در اداره کل برگزار شد.

عباس علیزاده هدف از برگزاری این دوره آموزشی را که همزمان با روز ملی جمعیت برگزار شد در راستای اجرای سیاست های جمعیتی از سوی مقام معظم رهبری و تحقق شعار " ارتقای پویایی ، بالندگی و جوانی جمعیت" عنوان کرد.

 مدیرکل با بیان اینکه استان گیلان از حیث جمعیت جزء پیرترین استان های کشور است تصریح کرد:تسهیل‌گری در امر ازدواج وتقویت این فرهنگ در خانواده ها در تشویق جوانان به ازدواج و افزایش جمعیت جوان در استان موثر است.

وی اضافه کرد: توجه به تحکیم بنیان خانواده وترویج ازدواج آسان با برگزاری دوره های آموزشی در این زمینه از الزامات مهم اموراجتماعی است.

درپایان به منظور تشویق و ترغیب کارکنان جوان در انجام این سنت حسنه ، از یک تن از کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان که در سال جاری اقدام به این امر خداپسندانه کرد توسط مدیرکل تقدیر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۱
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۴۰,۲۳۱
کلیدواژه ها: ازدواج آسان,تحکیم بنیان خانواده,عباس علیزاده
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید