بازدید سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت از تولیدی ماسک تارا

عموئی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت از واحد تولیدی ماسک رمضانی با نام تجاری تارا آنامک‌ماسک این شهرستان بازدید کرد. در جریان این بازدید وی از نزدیک با مسائل و مشکلات​ این​تولیدی قرار گرفت .
بازدید سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت از تولیدی ماسک تارا

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: صبح روز یکشنبه 10 اسفند ماه سال 1399  عموئی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت از واحد تولیدی ماسک رمضانی با نام تجاری تارا آنامک‌ماسک این شهرستان بازدید کرد. در جریان این بازدید وی از نزدیک با مسائل و مشکلات  این تولیدی  قرار گرفت .

این واحد تولیدی با سرمایه گذاری اولیه ۲۳میلیارد ریال و ظرفیت تولید روزانه ۳۰ هزار در دو شیفت کاری با اشتغالزایی مستقیم برای ۲۴ نفر و ۱۰نفر بصورت غیر مستقیم اقدام به تولید ماسک های سه لایه پزشکی با رعایت استانداردها و دستورالعمل های مصوب وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می کند. استفاده از پارچه ملت بلون گرماژ بالا در لایه میانی باعث رساندن فیلتراسیون ۹۶درصد در ماسک های تولیدی این واحد گردیده است.

این واحد تولیدی با استفاده از دستگاه بدنه زن اتومات آلتراسونیک و دستگاه های کش زن پدالی آلتراسونیک با بهره برداری از دستگاه بسته بندی و رعایت پروتکل های بهداشتی میزان دخالت دست در تولید و بسته بندی را به حداقل میزان ممکن رسانده است. بسته بندی های جعبه ای پنجاه، بیست و پنج و بیست تایی و بسته های سلفونی ده، پنج، سه و دو تایی اقدام به بسته بندی کرده است.

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۵۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید