برگزاری جلسه طرح ملی کاج در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیاهکل

دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ جلسه کمیته طرح ملی کاج « کاربست شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید» با هدف پیشگیری از توزیع و مصرف مواد مخدر در میان کارگران و قشر مولد جامعه با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، بهداشت و درمان و تامین اجتماعی در دفتر اسماعیل زاد مسئول اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیاهکل برگزار شد.
برگزاری جلسه طرح ملی کاج در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیاهکل

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ جلسه کمیته طرح ملی کاج « کاربست شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید» با هدف پیشگیری از توزیع و مصرف مواد مخدر در میان کارگران و قشر مولد جامعه با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، بهداشت و درمان و تامین اجتماعی در دفتر اسماعیل زاد مسئول اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیاهکل برگزار شد.

در این جلسه ابتدا اسماعیل زاد اهداف و موضوعات اصلی طرح کاج و شرح وظایف هرکدام از اعضای کمیته را برای حاضران بیان کرد.

در ادامه اقدامی فر مسئول امور اجتماعی و فرهنگی ضمن ارائه گزارش عملکرد کمیته در گذشته ، در خصوص برنامه های آینده و برگزاری جلسات و کلاسهای آموزشی پیشگیری از توزیع و مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید مواردی را اعلام کرد همچنین شیوه نامه اجرایی کانون یاریگران کار و تولید را جهت مطالعه و به کارگیری در اختیار حاضران قرار داد.

در پایان پس از شنیدن نظرات حاضران در جلسه مقرر شد دو جلسه آموزشی با استفاده از کارشناسان نیروی انتظامی و بهداشت و درمان برگزار شود.

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۳۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید