برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تالش

روز دوشنبه مورخ 04/12/99 جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تالش به ریاست محمد حسین شاه کوئی و با حضور قوی پنجه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تالش و مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد.
برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تالش

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان :  روز دوشنبه مورخ 04/12/99  جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تالش به ریاست محمد حسین شاه کوئی و با حضور قوی پنجه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تالش و مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد.

فرماندار تالش با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری در شهرستان اظهار داشت: بر اساس اصل 44 قانون اساسی موظف به فراهم نمودن زمینه اشتغال و سرمایه گذاری و تقویت تعاونی و بخش خصوصی هستیم.

شاه کوئی گفت : پتانسیل های زیادی در روستاها برای اشتغال زایی وجود دارد و با اهتمام تمامی دستگاه های اجرایی و همچنین بانک های عامل می توان باعث فراهم نمودن زمینه اشتغال در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستانشینان به شهرها شد.

همچنین قوی پنجه در این جلسه به ارائه گزارش آخرین آمار پرداختی های تسهیلات از محل اعتبارات  اشتغال روستایی و عشایری و بنگاه های آسیب دیده از بیماری کرونا پرداخت و ادامه داد: بیش از 17 میلیارد تومان که 93 درصد از درخواست های متقاضیان را شامل می شود به واحد های تولیدی آسیب دیده از بیماری کرونا پرداخت شده است که با اهتمام بانک های عامل این مقدار می تواند به 100 درصد برسد.

۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۲۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید