مجمع سالانه عادی هیات ورزش کارگری استان گیلان برگزار شد

روز دوشنبه 4 اسفند 99 مجمع عادی هیات ورزش کارگری گیلان به صورت مجازی با حضور خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری و خانم یاور مسرور مسئول امور بانوان و خانم حق پرست رئیس گروه ورزش های همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ​برگزار شد.
مجمع سالانه عادی هیات ورزش کارگری استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان :روز دوشنبه 4 اسفند 99 مجمع عادی هیات ورزش کارگری گیلان به صورت مجازی با حضور خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری و  خانم یاور مسرور مسئول امور بانوان و خانم حق پرست رئیس گروه ورزش های همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

در ابتدای جلسه خوش اخلاق دبیر هیات ضمن خیر مقدم به اعضاء مجمع ورزش کارگری و تشکر از رئیس هیات ورزش کارگر ی خاطر نشان کرد : فعالیت های صورت پذیرفته در سال 98 توسط رئیس هیات ارائه می شود.

در ادامه پهلوان یلی رئیس هیات ورزش کارگری استان گیلان نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر از همکاران در هیات ورزش کارگری در جلسه اظهار امیدواری کردند که ورزش کارگری در ساختار کارخانجات و واحدهای تولیدی نهادینه شود. در ادامه گزارش مالی و عملکرد هئیت در سال 98 را در قالب فایل تصویری ارائه کرد.

هیات ورز ش کارگری گیلان در سال 98 مجموعأ در 32 فعالیت کشوری شرکت نمود که از این تعداد ، 3 میزبانی در رشته های والیبال ساحلی ، جشنواره رفاهی و تفریحی کارگران کشور و کوهنوردی در استان  به عهده داشت وکه در قالب 18 تیم در بخش آقایان و 14 تیم در بخش بانوان با همکاری اداره فرهنگی و ورزشی اداره کل به مسابقات قهرمانی کارگران کشور اعزام شدند.

سپس اعضاء به فراخور جلسه نقطه نظرات خود را در راستای اهداف عالیه ورز ش کارگر ی و توسعه و گسترش آن بیان کردند.

 

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۱۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید