با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ؛

برگزاری ستاد سه گانه شورای اقامه نماز، امر به معروف و نهی ازمنکر، عفاف و حجاب

روز یک شنبه مورخ 3 اسفند 99 جلسه ستاد سه گانه شورای اقامه نماز، امر به معروف و نهی ازمنکر، عفاف و حجاب با حضور مدیر کل ، پهلوان یلی مدیراجتماعی در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.
برگزاری ستاد سه گانه شورای اقامه نماز، امر به معروف و نهی ازمنکر، عفاف و حجاب

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان گیلان : روز یک شنبه مورخ 3 اسفند 99 جلسه ستاد سه گانه شورای اقامه نماز، امر به معروف و نهی ازمنکر، عفاف و حجاب با حضور مدیر کل ، پهلوان یلی مدیراجتماعی در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

در این نشست علیزاده ضمن تبریک  به مناسبت اعیاد ماه رجب  و همچنین تقدیر از اعضای ستاد اقامه نماز در خصوص برنامه های انجام شده در سال 98  که موجب تقدیر از ستاد اقامه نماز از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان گیلان در سطح استانی شده است ، اشاره کرد : انشالله در کنار انجام کارهای ادرای محوله  در این حوزه نیز اقداماتی موثر در این خصوص انجام شود تا ضمن افزایش علاقمندی همکاران نسبت به انجام واجبات دینی و مذهبی،ایجاد دوستی و همکاری و فضای عمومی خدمت به مردم نیز مناسب تر شود.

 در پایان این برنامه قرعه کشی نفرات برتر در مسابقه نقاشی که با موضوع انقلاب به مناسبت دهه فجر برگزار شد انجام و به 10 نفر از برگزیدگان شورای اقامه نماز در استان جوایزی اختصاص یافت  و همچنین دو اداره شهرستانی فعال در عرصه شورای اقامه نماز توسط اعضای ستاد انتخاب و تقدیر شدند.

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۵,۱۵۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید