با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به صورت ویدیو کنفرانس؛

مراسم رونمایی از کتاب کاریکاتور کارا،توسعه روستایی و نظام حکمرانی برگزار شد

جشنواره کارآفرینان برتر و جشنواره ملی کاریکاتور کار (کارا) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری،محمد شریعتمداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین وزراتی و مدیران ستادی و استانها برگزار شد.
مراسم رونمایی از کتاب کاریکاتور کارا،توسعه روستایی و نظام حکمرانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: جشنواره کارآفرینان برتر و جشنواره ملی کاریکاتور کار (کارا) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری،محمد شریعتمداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین وزراتی و مدیران ستادی و استانها برگزار شد.

 مسابقه ملی کاریکاتور کار (کارا) به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با هدف ارتقای آگاهی شهروندان درباره کار و کارآفرینی برگزار شد که هیات داوران از میان 196 اثر رسیده  4 اثر را برگزیدند. بدین ترتیب سلمان طاهری موفق به کسب جایزه ویژه شد و فیروزه مظفری جایزه اول، محمود نظری جایزه دوم و علی میرایی جایزه سوم را کسب کردند.

دبیری نخستین جشنواره ملی کاریکاتور کارا بر عهده هادی حیدری است و احمد عربانی، جواد علیزاده و علی درخشی اعضای هیات داوران این جشنواره را تشکیل دادند که با بررسی و ارزیابی 196 اثر رسیده به دبیرخانه مسابقه برگزیدگان را با توجه به معیارهای نوآوری و خلاقیت در بیان مفهوم، توانمندی تکنیکی هنرمند و توجه به مفاهیم بومی و فرهنگی ایران انتخاب کردند.

جشنواره کارا با موضوعاتی همچون اشتغال زنان، توسعه اشتغال روستایی، مشاغل نوین (استارت آپ‌ها)، توانمندسازی، بیمه بیکاری، مشاغل آسیب دیده و متاثر از کرونا و توسعه تعاونی‌ها برگزار شد.

 کتاب کارا به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و انتشارات علمی  فرهنگی تهیه شده است .

این کتاب شامل 7 بخش با مقدمه ای به قلم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان " کاریکاتور ، زبانی گویا برای به تصویر کشیدن مفاهیم اجتماعی" است.

در این مراسم نیز از دو کتاب دیگر به نام توسعه روستایی ترجمه عیسی منصوری و نظام حکمرانی تالیف فرید احمدی رونمایی شد.

همچنین در ادامه مراسم رونمایی و ابطال تمبر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی نیز برگزار شد .

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۴,۹۴۲
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید