با حضور مدیرکل 7 طرح تعاونی مسکن مهر شامل 120 واحد در استان گیلان تحویل اعضا داده شد

علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان و فرزام صفت معاون اقتصادی استانداری با حضور در استانداری گیلان و شرکت در مراسم افتتاح 286 پروژه تعاونی ؛ 7 طرح تعاونی مسکن مهر شامل120 واحد را به اعضا تحویل دادند.
با حضور مدیرکل 7 طرح تعاونی مسکن مهر شامل 120 واحد در استان گیلان تحویل اعضا داده شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: سه‌شنبه 28 بهمن 99 در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و کارآفرینی مراسم افتتاح 286 پروژه تعاونی با اشتغال زایی ۸ هزار و ۳۰۰ نفر، در سراسر کشور به صورت مجازی با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و  کبیری معاون امور تعاون افتتاح شد.

در همین راستا علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان به همراه فرزام صفت معاون اقتصادی استانداری و تحویلداری مدیر تعاون استان با حضور در استانداری گیلان و شرکت در مراسم افتتاح 286 پروژه تعاونی ؛ 7 طرح تعاونی مسکن مهر شامل 120 واحد را به اعضا تحویل دادند.

گفتنی است تعاونی های مسکن مهر فومن ، آزاد 10 ، آزاد 25 ، آزاد 30 ، کارگری 2 ، کارگری 14 و مسکن مهر خبرنگاران، از جمله شرکت های حاضر در این مراسم بودند که سرمایه گذاری کل این طرح‌ها بالغ بر 113000 میلیون ریال و میزان تسهیلات پرداختی به آنها نیز بیش از 53000 میلیون ریال بوده است.

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۴,۷۸۲
کلیدواژه ها: شریعتمداری, وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی,286 پروژه تعاونی,علیزاده,استان گیلان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید