دومین نشست روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌ها با حضور مدیرکل

دومین نشست روسای ادارات تابعه شهرستان‌های استان با هدف تحقق برنامه های ابلاغی وزارت متبوع در حوزه تشکیل تعاونی​​ با حضور علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و تحویلداری مدیر تعاون در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.
دومین نشست روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌ها با حضور مدیرکل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: روز دوشنبه 27 بهمن دومین نشست روسای ادارات تابعه شهرستان‌های استان با هدف تحقق برنامه های ابلاغی وزارت متبوع در حوزه تشکیل تعاونی   با حضور علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و تحویلداری مدیر تعاون در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

 در این نشست که روسای ادارات تابعه شهرستانهای آستارا ، رشت ، لاهیجان ، انزلی ، تالش و ماسال حضور داشتند، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با تسلیت شهادت امام هادی (ع) و تبریک ایام ماه رجب، انتظارات از بخش تعاون را بالا دانست و تصریح نمود نباید به گونه ای حرکت کنیم که در ایام پایانی سال از لحاظ تحقق برنامه ها دچار چالش باشیم.

علیزاده با اشاره به کمبود تسهیلات در حوزه تشکیل تعاونی تاکید نمود باید تشکیل تعاونی ها به سمت تعاونی های بزرگ و هدفمند سوق داده شده و تلاش کنیم از ظرفیت تفاهم نامه های منعقده با سایر دستگاهها برای جبران کمبودها و حل مشکلات استفاده نماییم.

وی در پایان حفظ نرخ اشتغال را در شرایط فعلی مهم عنوان و تصریح کرد:  باید با استفاده از صاحبان مشاغل همگون نسبت به تشکیل تعاونی های تامین نیاز در شهرستان‌ها اقدام نماییم.

در ابتدای جلسه تحویلداری مدیر تعاون اداره کل گزارشی از وضعیت تشکیل تعاونی در استان ارائه و روسای ادارات حاضر در جلسه گزارشی از مسائل و مشکلات حوزه ماموریت خود بیان و مقرر شد با هماهنگی اداره تشکیل تعاونی اداره کل در تشکیل تعاونی ها تسریع به عمل آید.

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۴,۷۰۹
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید