برگزاری جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان فومن

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان فومن به ریاست محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن و با حضور رسائی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دیگر روسای این شهرستان برگزار شد.​
برگزاری جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان فومن

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان فومن به ریاست محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن و با حضور رسائی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دیگر روسای  این شهرستان برگزار شد. 

رسائی در این جلسه  به عنوان مسئول کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد  بزرگداشت دهه فجر، به ارایه گزارش از برنامه ریزی های صورت گرفته و اعلام آمادگی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فومن و در خصوص برگزاری  هرچه با شکوه تر مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

محسنی نیز با بیان اینکه تاریخ انقلاب اسلامی بخش مهمی از تاریخ معاصر ایران است افزود: برنامه های دهه مبارک فجر شهرستان فومن در دو بخش عمرانی و فرهنگی اجراء می شود. 
وی تشریح کرد: تعداد ۲۹ پروژه با اعتبار نزدیک به ۲۷ میلیارد تومان در حوزه های مختلف با سرمایه گذاری ۷ میلیارد تومانی بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری می رسد. 

فرماندار شهرستان فومن در پایان اضافه کرد: شکل برگزاری بخش اعظم مراسم ها با توجه به شیوع بیماری کرونا، با اتکاء بر ظرفیت فضای مجازی خواهد بود.  

 

 


۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۲,۴۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید