برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت ایام لله دهه فجر با حضور سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر با حضور میرغضنفری فرماندار شهرستان بندر انزلی،رمضان زاده، سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از روسای ادارات شهرستان در فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.
برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت ایام لله دهه فجر با حضور سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر با حضور میرغضنفری فرماندار شهرستان بندر انزلی،رمضان زاده، سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از روسای ادارات شهرستان در فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.

رمضان زاده در این جلسه که با هدف برگزاری هر چه بهترمراسم ایام الله دهه فجر برگزار شد،از اهم برنامه های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی از جمله دیدار با خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس، دیدار با امام جمعه، غبار روی گلزار  شهدا  و برگزاری مسابقات ترویجی نقاشی بین فرزندان همکاران و... خبرداد.

میرغضنفری نیز در خصوص برپایی مراسم گفت: باید همواره در بخش‌های مختلف تکیه بر توانمندی های داخلی داشته باشیم تا زمانی که نگاه ها به شرق و غرب باشد قطعاً در بسیاری از نقاط نقصان داریم.

 وی با اشاره به  فرمایش حضرت امام(ره)  افزود : "همچنین همیشه در ذهنتان باشد .شرق و غرب  در واقع دشمن ما هستند و ما هیچ وقت نمی توانیم به توانمندی‌هاوپیشرفت ها و تکنولوژی های آنها تکیه کنیم، بلکه باید به خودمان اتکا کنیم".

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۲,۴۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید