برگزاری جلسه کارگروه مدیریت شهری و فضاسازی با حضور رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آستارا

قاضی پور رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آستارا ، در جلسه کار گروه مدیریت شهری و فضا سازی ، ویژه چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، که یکشنبه 21 دی 99 در شهرداری آستارا و با حضور معاون عمرانی فرمانداری، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد شرک کرد.
برگزاری جلسه کارگروه مدیریت شهری و فضاسازی با حضور  رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آستارا

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : قاضی پور رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آستارا ، در جلسه کار گروه مدیریت شهری و فضا سازی ، ویژه چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، که یکشنبه 21 دی 99 در شهرداری آستارا  و با حضور معاون عمرانی فرمانداری، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد شرکت کرد.

در این جلسه قاضی پور ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه ، به برنامه های قابل اجرا در ایام مبارک فجر در بین واحدهای کارگری اشاره کرد افزود: اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز به رسم هر سال نسبت به آذین بندی و نصب پرده و بنر در فضاهای واحدهای کارگری اقدام خواهد کرد.

 وی همچنین برنامه هایی از قبیل برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کارگران، مسابقات ورزشی-فرهنگی را نیز از دیگر اقدامات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستارا در ایام دهه مبارک فجر عنوان کرد.

۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۲,۳۶۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید