جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آستانه اشرفیه با حضور رضایی فرماندار آستانه‌اشرفیه ، نصرتی مدیر اشتغال و کار آفرینی استان، پورموسی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان ، روسای ادارات و جمعی از کارفرمایان و کار آفرینان در فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.
جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنجشنبه 18 دی 99 جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آستانه اشرفیه با حضور رضایی فرماندار آستانه‌اشرفیه ، نصرتی مدیر اشتغال و کار آفرینی استان، پورموسی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان ، روسای ادارات و جمعی از کارفرمایان و کار آفرینان در فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.

پورموسی در این جلسه به ارایه گزارش از اقدامات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه و تعامل با دیگر دستگاه های اجرای شهرستان در راستای جذب تسهیلات برای مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت.

وی همچنین با اشاره به فراهم کردن زمینه فعالیت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران  افزود : حمایت از شرکت تعاونی توسعه و عمران  ضمن ایجاد اشتغال پایدار به عمران و آبادانی شهرستان نیز کمک شایانی می کند  که می‌توان با تعامل دیگر دستگاه های اجرایی و حمایت فرمانداری به این مهم دست یافت.

رضایی نیز ضمن تشکر از تلاش های دستگاه های اجرایی شهرستان آستانه اشرفیه خاطر نشان کرد : کلیه دستگاه های حمایتی و بانک‌ها موظفند با جدیت بیشتری در راستای جذب اعتبارات مالی به جهت کمک به کارفرمایان اقدام و با حمایت از سرمایه گذاران به امر اشتغال کمک  کنند .

۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۲,۳۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید