برگزاری انتخاب هیات موسس شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع دستی با حضور مدیر تعاون استان گیلان در بندرانزلی

به منظور هم اندیشی در اجرای تفاهم نامه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با منطقه آزاد انزلی، اولین نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی و تولیدکنندگان صنایع دستی روستای گلشن با حضور تحویلداری مدیرتعاون و جوانبخت رییس اداره تشکیل تعاونی ها در بندرانزلی برگزار شد.
انتخاب هیات موسس شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع دستی در بندرانزلی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: چهارشنبه 17 دی 99 به منظور هم اندیشی در اجرای تفاهم نامه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با منطقه آزاد انزلی، اولین نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی و تولیدکنندگان صنایع دستی روستای گلشن با حضور تحویلداری مدیرتعاون و جوانبخت رییس اداره تشکیل تعاونی ها در بندرانزلی برگزار شد.

تحویلداری در این نشست تشکیل شرکت‌های تعاونی تامین نیاز را در تامین نهاده های تولید، بازاریابی و فروش محصولات، حضور در نمایشگاه‌ها و ارتباط با دستگاه‌های اجرایی استان مهم عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر به تشکیل تعاونی های تامین نیاز شد.

در این نشست که حسینی نسب مسئول اشتغال و کارآفرینی مدیریت منطقه آزاد و کارشناسان مربوطه هیات موسس تعاونی مذکور و 40 نفر از تولیدکنندگان صنایع دستی حضور داشتند مراسم انتخاب هیات موسس شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع دستی برگزار و مقرر شد امور مقدماتی تاسیس این شرکت تعاونی هر چه سریعتر پیگیری و انجام شود.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۲,۱۲۰
کلیدواژه ها: صنایع دستی,تعاونی تامین نیاز,بندرانزلی,شرکت تعاونی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید