دیدار و گفتگوی مدیرکل با رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان

​چهارشنبه 17 دی 99 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با رسول فرخی میکال رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شهرستان های لاهیجان، سیاهکل و آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار و گفتگوی مدیرکل با رئیس مجمع نمایندگان استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: چهارشنبه 17 دی 99 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با رسول فرخی میکال رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شهرستان های لاهیجان، سیاهکل و آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل در ابتدای این  دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد معاونت های پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، تعاون، اشتغال، روابط کار و امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به وضعیت عملکرد بانک ها در جذب و تخصیص تسهیلات کرونا، وضعیت رصد اشتغال، تشکیل تعاونی ها به ویژه تعاونی توسعه و عمران شهرستانی، تبیین سیاست های فعال بازار کار اشاره کرد.  وی تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با نمایندگان مجلس و فرمانداران را بسیار حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد که با تعامل سازنده شاهد رفع موانع و مشکلات شهرستان های استان باشیم.

 در ادامه فرخی و علیزاده در خصوص مسائل و مشکلات استان به ویژه شهرستان های لاهیجان، سیاهکل و آستانه اشرفیه به بحث و تبادل نظر پرداختند. شایان ذکر است در این دیدار سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های آستانه اشرفیه، سیاهکل و لاهیجان نیز حضور داشتند.

 

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۱,۹۷۵
کلیدواژه ها: دیدار و گفتگو,شهرستان های ​لاهیجان، سیاهکل و آستانه اشرفیه,مدیرکل,مجلس شورای اسلامی,رئیس مجمع نمایندگان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید