دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران شرکت فرآوری و ساخت و پایا کلاچ در شهر صنعتی رشت

شنبه 29 آذر 99 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه هیات همراه با مدیران شرکت فرآوری ساخت و پایا کلاچ واقع در شهرک صنعتی شهر رشت گفتگو کرد.
دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران شرکت فرآوری و ساخت و پایا کلاچ در شهر صنعتی رشت

به گزارش روابط عمومی اداره  کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : روز شنبه 29 آذر 99 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه هیات همراه با مدیران شرکت فرآوری ساخت و پایا کلاچ واقع در شهرک صنعتی شهر رشت گفتگو کرد.

در این جلسه که در شرکت فرآوری ساخت برگزار شد ابتدا مدیران این شرکت ها گزارشی از عملکرد واحد های تولیدی خود ارائه و بر ضرورت تصمیم این شرکت ها نسبت به تهیه مسکن برای کارگران خود تاکید کردند.

 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، از حمایت همه جانبه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این امر خدا پسندانه (تهیه مسکن کارگری)، ابراز داشت: در راستای کمک به تامین مسکن کارگری از هیچ کمکی برای واحد های تولیدی استان دریغ نمی داریم و همراه کلیه واحد های تولیدی که با توجه به تحریم ناجوانمردانه در راستای امور رفاهی کارگران گام بر می دارند، هستیم.

 وی با توجه به ضرورت حمایت از واحد های تولیدی، افزود : با توجه به حمایت های دولت در طرح کارورزی به ویژه برای دانشجویان فارغ از تحصیل و همچنین معافیت های مالیاتی در امور خدمات کارگری از جمله ورزش کارگری و تشکیل شورای اسلامی کار، این اداره کل هرگونه همکاری لازم با واحد های تولیدی استان در این امور را در دستور کار دارد.

در پایان با توجه به راهکارهای پیشنهاد شده در زمینه تهیه مسکن کارگری و پیشنهاد زمین برای ساخت مسکن کارگری تبادل نظر و مقرر شد با توجه به درخواست این واحد های تولیدی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اداره راه و شهرسازی استان جلساتی را در راستای تسریع امور و هماهنگی های لازم برگزار کند.

شایان ذکر است شرکت پایا کلاچ از سال 1375 شروع به کار کرده و حدود 300 نیروی کار در زمینه تولید کیت کلاچ  خودرو سبک و سنگین فعالیت دارد و همچنین شرکت فرآوری و ساخت از سال 1374 شروع به کار کرده که حدود 900 نیروی کار داشته و در زمینه کمک فنر و جعبه فرمان در حال تولید می باشد که هر دو واحد تولیدی از هلدینگ قطعات خودروی اعظام بوده که در شهر صنعتی رشت فعالیت می کنند.

۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۳۰,۷۹۵
کلیدواژه ها: شهر صنعتی رشت,فرآوری و ساخت,پایا کلاچ
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید