مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان بر جدیت و تلاش بیشتر کارکنان در راستای تحقق برنامه های ابلاغی سال 99 تاکید کرد

علیزاده در بازدید از اداره و نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان های ماسال و صومعه سرا ضمن بررسی پیشرفت روند اجرایی برنامه های ابلاغی بر تسریع بخشیدن در ایجاد زمینه فعالیت برای شرکت های تعاونی توسعه و عمران ثبت شده در شهرستان های ماسال و صومعه سرا و جدیت و تلاش بیشتر کارکنان در راستای تحقق برنامه های ابلاغی سال 99 در این دو شهرستان تاکید کرد.
تاکید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان بر جدیت و تلاش بیشتر کارکنان در راستای تحقق برنامه های ابلاغی سال 99

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 32 آذر 99 علیزاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از اداره و نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان های ماسال و صومعه سرا بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل در این بازدید ضمن بررسی پیشرفت روند اجرایی برنامه های ابلاغی بر تسریع بخشیدن در ایجاد زمینه فعالیت برای شرکت های تعاونی توسعه و عمران ثبت شده در شهرستان های ماسال و صومعه سرا و جدیت و تلاش بیشتر کارکنان در راستای تحقق برنامه های ابلاغی سال 99 در این دو شهرستان تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به طرح کارورزی، خواستار تلاش بیشتر همکاران در راستای اطلاع رسانی و تشویق کارفرمایان برای جذب حداکثری کارورزان فارغ التحصیل دانشگاهی بر اساس شرایط این طرح شد.

علیزاده همچنین با تاکید بر اصل خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی افزود: باید با همت مضاعف به ویژه در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا و با وجود تمام محدودیت ها در راستای رفع مشکلات جامعه کار و تلاش بکوشیم.

۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۰,۴۹۱
کلیدواژه ها: کارفرمایان,توسعه و عمران,طرح کارورزی,اطلاع رسانی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید