به‌مناسبت هفته جهانی کارآفرینی؛ مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از کارآفرینان برتر استان تقدیر کرد

علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در این مراسم که پس از جلسه کارگروه رفع موانع تولید و با حضور فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، مسئولان استانی، رییس کانون کارآفرینی و کار آفرینان منتخب استان برگزار شد ضمن تبریک هفته جهانی کارآفرینی به ارایه گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده توسط اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در حوزه کار آفرینی پرداخت.
به‌مناسبت هفته جهانی کارآفرینی؛ مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از کارآفرینان برتر استان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد.

علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در این مراسم که پس از جلسه کارگروه رفع موانع تولید و با حضور فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، مسئولان استانی، رییس کانون کارآفرینی و کار آفرینان منتخب استان برگزار شد ضمن تبریک هفته جهانی کارآفرینی  به ارایه گزارشی از  مجموعه اقدامات انجام شده توسط اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در حوزه کار آفرینی پرداخت.

وی با بیان اینکه در دو سال اخیر به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان بودیم افزود: به همین منظور دو مرکز شتاب دهنده در حوزه های مختلف اقتصادی و دو کافه کارآفرینی برای مشارکت در مباحث کارآفرینی در استان تشکیل شد و جزء پنج استانی  هستیم که این موضوع را دنبال کردیم.

علیزاده در همین راستا با اشاره به ۱۶ مرکز ارایه مشاوره و خدمات در حوزه کارآفرینی در استان اضافه کرد : با کمک این مراکز برای نوجوانان دو باشگاه کارآفرینان نوجوان نیز تشکیل شد که امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت این مراکز شاهد افزایش اشتغال در استان باشیم.

مدیرکل در ادامه با بیان اینکه سیزده سال است که فرآیند انتخاب کارآفرینان برتر انجام می شود؛ اضافه کرد : کارآفرینان گیلانی با تلاش و همت خود علیرغم تحریم‌های ناجوانمردانه توانستند دو سال به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب شوند.

علیزاده در پایان با اشاره به شیوه نامه تهیه شده برای جلوگیری از پراکندگی و متمرکز کردن انتخاب کارآفرینان استانی وهمچنین توجه بیشتر به کارآفرینان جدید خواستار تشکیل کمیته فنی و انتخاب کارآفرینان در سه قالب شهرستانی، استانی و ملی که توسط نمایندگان دستگاه های اجرایی متولی این امر معرفی می شوند، شد.

گفتنی است از ۵۲ کارآفرین استان که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده بودند پس از بررسی و داوری در چهارچوب استانداردهای تعریف شده ۹ نفر به عنوان کارآفرین برتر استان انتخاب شدند که در این مراسم با اهدای تندیس و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۹۶۶
کلیدواژه ها: تجلیل از کارآفرینان برتر,هفته جهانی کارآفرینی,کارآفرینی,تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید