برگزاری جلسه رسیدگی به مشاغل سخت وزیان آورشرکت سپیدماکیان

جلسه ای به منظور رسیدگی و بررسی مشاغل سخت و زیان آورشرکت سپیدماکیان باحضور ابراهیمیان مدیرروابط کار استان، اکبرنیا رئیس اداره بازرسی کار اداره کل و مدیران شرکت سپیدماکیان دراداره کل برگزارشد.
برگزاری جلسه رسیدگی به مشاغل سخت وزیان آورشرکت سپیدماکیان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : دوشنبه 26 آبان 99 جلسه ای به منظور رسیدگی و بررسی مشاغل سخت و زیان آورشرکت سپیدماکیان باحضور ابراهیمیان مدیرروابط کار استان، اکبرنیا رئیس اداره بازرسی کار اداره کل و مدیران  شرکت سپیدماکیان  دراداره کل برگزارشد.

اکبرنیا در این جلسه که درخصوص بررسی و رسیدگی به مشکل تعدادی ازکارگران که درکمیته بدوی مشاغل سخت وزیان آور، شغلشان بعنوان مشاغل سخت وزیان آور تائید ولی دراجرا با مشکل مواجه شد به تشریح جامع قوانین ومقررات مرتبط بامشاغل سخت و زیان پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات کارگاه هایی که قبل ازسال 80 تاسیس شده اند افزود: به منظور رفع این مشکل استعلامی ازشورای عالی حفاظت فنی وزارت کارصورت گرفته که امیدواریم با جواب این استعلام مشکل پیش آمده برای این قشرزحمتکش  حل شود. 

ابراهیمیان نیز در پایان از برگزاری جلسه مشترک با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مدیران شرکت شرکت سپیدماکیان به منظور تسریع در رفع مشکلات پیش آمده خبر داد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۷۰۶
کلیدواژه ها: سپیدماکیان,مشاغل سخت و زیان,استان گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید