برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از خشونت کلامی

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از خشونت کلامی با حضور جمعی از پرسنل شرکت های فعال استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا در سالن آموزشی خانه کارگر استان گیلان برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از خشونت کلامی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 25 آبان 99 کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از خشونت کلامی  با حضور جمعی از پرسنل شرکت های فعال استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا در سالن آموزشی خانه کارگر استان گیلان برگزار شد.

شفیعی مدرس این کارگاه آموزشی با بیان اینکه دامنه خشونت لایه های گسترده ای از رفتار انسانی را در بر می گیرد، اضافه کرد: از جمله لایه های زیرین خشونت، خشونت کلامی است که شامل توهین، تحقیر، تهمت، غیبت، برچسب زدن و تمسخر می باشد.

وی در همین راستا افزود : اگر چه همه مصادیق این نوع خشونت به اصطلاح جرم نامیده نمی شود، ولی زمینه را برای خشونت های فیزیکی و کج رفتاری های اجتماعی در روابط بین شخصی، فراهم می کند.

در ادامه شفیعی به تشریح و تبیین بیشتر این آسیب اجتماعی پرداخت و با حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداخت. این رویداد با همکاری مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، معاونت پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری و خانه کارگر استان گیلان برگزار شد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۶۹۸
کلیدواژه ها: آسیب های اجتماعی,پیشگیری,کارگاه آموزشی,خشونت کلامی,جرم,استان گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید