بررسی مشکلات شرکت تعاونی مرزنشینان در هشتمین نشست کمیته رسیدگی به امور تعاونی های مشکل‌دار

هشتمین نشست کمیته رسیدگی به امور تعاونی های مشکلدار روز دوشنبه 26 آبان با حضور کلیه اعضا در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.
کمیته رسیدگی به امور تعاونی های مشکلدار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : هشتمین نشست کمیته رسیدگی به امور تعاونی های مشکلدار روز دوشنبه 26 آبان با حضور کلیه اعضا در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

در این جلسه که به بررسی مشکلات شرکت تعاونی مرزنشینان کیاشهر و حومه اختصاص داشت پورموسی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه و مدیران تعاونی مذکور گزارشی از مشکلات شرکت تعاونی ارائه کردند.

تحویلداری مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه این تعاونی دارای هشت هزار نفر عضو بوده که تعدادی از آنها از روستاییان محروم می باشند تاکید کرد تلاش می کنیم با همراهی همه دستگاه ها و استفاده از کلیه ظرفیت ها ، مشکلات این تعاونی را حل کرده و زمینه فعالیت مجدد آن را فراهم نماییم.

در این جلسه که ممتاز معاون اداره کل امور مالیاتی و عظیمی نماینده حقوقی بانک صادرات نیز حضور داشتند کلیه مشکلات بررسی و راهکار های لازم جهت رفع مشکلات پیش رو این شرکت تعاونی مصوب شد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۶۷۴
کلیدواژه ها: کمیته رسیدگی , تعاونی های مشکلدار,تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید