برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار-منجیل

اسماعیل زاده در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار-منجیل از زحمات حیدری رییس اسبق اداره شهرستان رودبار تقدیر و طی حکمی از سوی علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، کاظم عبدالهی را به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار معرفی کرد.
برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار-منجیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : یکشنبه 25 آبان 99 مراسم تودیع حیدری رییس اسبق و معارفه عبدالهی سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار با حضور عباسقلی زاده فرماندار شهرستان و اسماعیل زاده مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در فرمانداری شهرستان رودبار برگزار شد.

اسماعیل زاده در این مراسم از زحمات حیدری رییس اسبق اداره شهرستان رودبار تقدیر و طی حکمی از سوی علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، کاظم عبدالهی را به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار معرفی کرد.

عباسقلی زاده نیز با تشکر از زحمات و خدمات ارایه شده توسط حیدری در زمان ریاست وی، برای عبدالهی سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد و خواستار جدیت بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان رودبار شد.

گفتنی است کاظم عبدالهی با بیش از23 سال سابقه خدمت در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار-منجیل به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب شد.

شایان ذکر است پس از این مراسم اسماعیل‌زاده با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار-منجیل با همکاران این اداره در بخش های مختلف دیدار و گفتگو کرد.

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۵۴۸
کلیدواژه ها: سرپرست جدید,اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی,تودیع و معارفه,رودبار,منجیل
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید