مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان گیلان: شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان شهرستان تالش فرصتی برای توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در این شهرستان است

علیزاده مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان گیلان در دیدار با شاه کویی فرماندار تالش با اشاره به اجرای اصل 44 قانون اساسی و افزایش سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد کشور از حمایت دولت برای تشکیل و توسعه تعاونی ها با تخفیف مالیاتی و پرداخت تسهیلات خبر داد.
مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان گیلان: شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان شهرستان تالش فرصتی برای توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در این شهرستان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنج شنبه 22 آبان 99 عباس علیزاده مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان گیلان با محمد حسین شاه کویی فرماندار تالش در فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رییس اداره توسعه تعاونی ها و قوی پنجه رییس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی تالش نیز حضور داشتند، علیزاده با اشاره به اجرای اصل 44 قانون اساسی و افزایش سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد کشور از حمایت دولت برای تشکیل و توسعه تعاونی ها با تخفیف مالیاتی و پرداخت تسهیلات خبر داد.

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان شهرستان تالش فرصتی برای توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در این شهرستان است خاطر نشان کرد : دستیابی به این مهم و ایجاد کردن زمینه فعالیت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران تالش تنها با حمایت فرمانداری و تعامل مشترک با دیگر دستگاه‌های اجرایی این شهرستان ممکن می شود.

فرماندار تالش نیز با اشاره به مزایای شرکت های تعاونی، از حمایت و تعامل فرمانداری برای تقویت تعاونی های شهرستان تالش به ویژه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خبر داد.

۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۲۶۶
کلیدواژه ها: تعاونی توسعه و عمران,توسعه اشتغال و سرمایه گذاری,تخفیف مالیاتی
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید