پیام مدیرکل به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی کارآفرینی

عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی فرا رسیدن هفته جهانی کارآفرینی را به کارآفرینان و تمامی دست اندرکاران و متولیان این حوزه تبریک گفت.
پیام مدیرکل به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی فرا رسیدن هفته جهانی کارآفرینی را به کارآفرینان و تمامی دست اندرکاران و متولیان این حوزه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

کارآفرینی یکی از عوامل مهم برای رسیدن به نقطه مطلوب اقتصادی است و تاثیر بسزایی در "جهش تولید" و توانمند سازی منابع انسانی دارد. کارآفرینی به معنای خلاقیت در کار و ایجاد فرصت های جدید اقتصادی و تولیدی است از این رو جامعه ای که در مسیر کار آفرینی حرکت می کند جامعه ای زنده، پویا  وفعال است. مفهومی که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین، نقش موثری در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور ایفا می کند. توسعه کارافرینی رشد اقتصادی را افزایش داده و اثرات مثبتی مانند بهبود وضعیت رفاهی مردم، کاهش فقر، افزایش اشتغال در جامعه به وجود می آورد. گسترش روحیه کارآفرینی در سطح اجتماع و تربیت و حمایت از کارآفرینان از سوی دیگر به عنوان عامل متحول کننده  و پویا  در جامعه اثر مطلوبی بر رشد اقتصادی و اجتماعی دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی از درگاه حق‌تعالی برای تمامی دست اندرکاران و متولیان این حوزه، سلامتی، پیروزی و دوام توفیقات در خدمت به میهن عزیزمان را آرزومندم.

                         عباس علیزاده

                                                                                                   مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان 

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۲۶,۷۹۲
کلیدواژه ها: هفته جهانی کارآفرینی,پیام مدیرکل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید