پیام مدیر کل به مناسبت روز خبرنگار

عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
پیام تبریک مدیر کل به مناسبت روز خبرنگار,تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

خبرنگاری عرصه تعهد و تلاش صادقانه در راه اطلاع رسانی و آگاه سازی افکار عمومی است و خبرنگاران تجسم راستین این ویژگی ها هستند. روز هفدهم مرداد روز پاسداشت این رسالت خطیر، به همگان یادآوری می کند که جامعه تا چه حد، مرهون تلاش های دلسوزانه ی طلایه داران نشر حقایق است. خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بیقرار بر مدار رویدادها و حوادث می کاوند تا جانهای تشنه دانستن، سیراب شود. روز خبرنگار فرصتی مغتنم و ارزشمند است برای گرامی داشت جایگاه انسانهای متعهد فرهیخته ای که با تکیه بر صداقت، صراحت، پرسشگری و شجاعت؛ جریان زنده اطلاعات را در شریان های حیاتی جامعه به گردش در می آورند.

خبرنگاران به درستی تجسمی از امانتداری، تعهد و آگاهی بخشی نماینده واقعی اقشار مختلف مردم هستند که نقش تعیین کننده ای در تنویر افکار عمومی دارند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی، فرارسیدن روز خبرنگار را به حضور تمامی خبرنگاران عزیز و ارجمند و سایر اهالی محترم رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و خداقوت می گویم به مهربانانی که آگاهی را حق مردم دانسته و برای رشد و باروری اندیشه همنوعان خود، خستگی ناپذیر می کوشند.

 

عباس علیزاده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۱۴,۰۲۲
کلیدواژه ها: پیام تبریک,روزخبرنگار,قلم,رسانه,تصویر,صدا,روزنامه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید