حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در همایش دست یاریگر

همایش دست یاریگر با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان،مدیران و مسئولان استانی و تعدادی از کارفرمایان واحدهای تولیدی، به منظور تقدیر از واحدهای های تولیدی فعال در دوران شیوع ویروس کرونا ، در سالن همایش شرکت تولیدی آرپانوش(ایستک) واقع در شهرک صنعتی شهرستان رشت برگزار شد.
حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در همایش دست یاریگر

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : سه شنبه 14 مرداد99 همایش دست یاریگر با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان،مدیران و مسئولان استانی و تعدادی از کارفرمایان واحدهای تولیدی، به منظور تقدیر از واحدهای های تولیدی فعال در دوران شیوع ویروس کرونا، در سالن همایش شرکت تولیدی آرپانوش(ایستک) واقع در شهرک صنعتی شهرستان رشت برگزار شد.

مدیر کل در این همایش با تشکر از واحدهای تولیدی و تلاشگران عرصه کار و تلاش در استان گیلان که با تغییر خطوط تولید خود به جهت ساخت و تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا کمک شایانی به مردم گیلان کردند، این قشر را افسران جنگ اقتصادی کشور و استان عنوان کرد و افزود : تلاش و زحمات شما در زمان اوج شیوع ویروس کرونا در استان منجر شد تا آسایش و آرامش روانی از دست رفته در این دوران سخت به مردم عزیز استان باز گردد که جای تقدیر دارد.

علیزاده در ادامه با اشاره به همت بسیج کارگری در پی تحقق بیان مقام معظم رهبری و رزمایش کمک مومنانه، استان گیلان را در این امر خداپسندانه، استان پیشگام و سربلند در کشور عنوان کرد.

وی در پایان اضافه کرد : در شرایط سخت اقتصادی و تحریمی امروز باید با همدلی و تعامل بیشتر از واحدهای تولیدی حمایت کنیم تا با عنایت خداوند متعال شاهد رونق اقتصادی در استان و کشور باشیم.

شایان ذکر است در پایان از واحدهای تولیدی نمونه که در دوران شیوع ویروس کرونا اقدام به تولید ملزومات بهداشتی  و سایر اقلام کمک های موثر در راستای مقابله با این ویروس نمودند تقدیر بعمل آمد.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۱۳,۷۸۰
کلیدواژه ها: رزمایش مومنانه,همایش,همایش دست یاریگر,سپاه قدس گیلان,بسیج,بسیج کارگری گیلان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید