برگزاری دومین جلسه کارگروه برنامه ریزی و پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران

دومین جلسه کارگروه برنامه ریزی و پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران شهرستانی استان گیلان با حضور عباس علیزاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و سایر اعضا در اداره کل برگزار شد.
کارگروه برنامه ریزی و پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 12 مرداد 99 دومین جلسه کارگروه برنامه ریزی و پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران شهرستانی استان گیلان با حضور عباس علیزاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و سایر اعضا در اداره کل برگزار شد.

در این جلسه مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان بر جدیت در برنامه ریزی و حمایت از تعاونی های توسعه وعمران تاکید کرد. وی با اشاره به اهمیت و نقش شرکت های تعاونی توسعه و عمران در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار افزود: هدف از تشکیل کارگروه برنامه ریزی و پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران، به ثبت رساندن این شرکت تعاونی در تمام شهرستان های استان و فراهم کردن زمینه فعالیت مختلف اقتصادی برای این شرکت ها، تا پایان دولت است.

در ادامه علی پناه رییس اداره توسعه تعاونی ها پیشنهاداتی را به منظور توانمندسازی تعاونی های توسعه وعمران ارائه و سایر اعضاء کار گروه نیز پیشنهادات تکمیلی را به جهت بهبود و توانمندسازی تعاونی ها ارائه کردند.

در انتهای جلسه مقرر شد موضوع برگزاری جلسات کارگروه به صورت ماهانه پیگیری و مدیریت تعاون اداره کل تمهیدات لازم را به منظور تشکیل اتحادیه استانی شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی فراهم و مدیر عامل اتحادیه استانی به عنوان عضو ثابت این کارگروه دعوت شود. ضمنا مقرر شد تا زمان تشکیل اتحادیه استانی، مدیر عامل تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت به عنوان نماینده تعاونی های یاد شده در جلسات حضور داشته باشد.

1

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۱۳,۶۴۴
کلیدواژه ها: کارگروه,تعاونی های توسعه و عمران,عباس علیزاده

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید