برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال 1399

سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و سایر مدیران دستگاه های تابعه به میزبانی صندوق کارآفرینی امید استان گیلان برگزار شد.
شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : شنبه 11 مرداد 99 سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و سایر مدیران دستگاه های تابعه به میزبانی صندوق کارآفرینی امید استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه رئیس شورای هماهنگی مدیران  با تبریک اعیاد، از مجموعه تلاش ها و خدمات دستگاه های اجرایی تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان تقدیر و تشکر کرد. 

وی هدف از برگزاری جلسه شورای هماهنگی را استفاده از تمام ظرفیت های دستگاه های اجرایی و وحدت رویه برای خدمت رسانی به جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گیلان دانست.

رئیس شورای هماهنگی مدیران با اشاره به دستور مهم رئیس جمهور نسبت به تحقق شعار "جهش تولید" در جلسه برنامه ریزی و تلاش ملی استانداران سراسر کشور، گفت: باید به جهت تحقق اهداف شعار مقام معظم رهبری تلاش بیش از پیش انجام دهیم و وظایف و اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را هر چه سریعتر و به نحو شایسته ای به جهت خدمت رسانی به جامعه هدف استان انجام دهیم.

وی در خصوص تسهیلات حمایتی دولت به مشاغل آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا، ابراز داشت: دولت برای 14 رسته شغلی تسهیلات حمایتی در نظر گرفته است و ثبت نام از طریق سامانه کارا انجام پذیرفت که امیدواریم بانک های عامل در پرداخت تسهیلات به افراد معرفی شده همکاری لازم را داشته باشند.

در این جلسه که به میزبانی صندوق کار آفرینی امید برگزار شد، شهبازی مدیر صندوق کارآفرینی امید گزارشی از مجموعه خدمات این دستگاه را به حاضرین جلسه ارائه کرد. وی از همکاری متقابل سازمان فنی و حرفه ای و صندوق کار آفرینی امید استان در آینده نه چندان دور خبر داد.

گفتنی است سپس هریک از اعضای شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گزارشی از عملکرد دستگاه خود را ارائه و در خصوص مسائل مهم استان از جمله اقدامات هفته ملی مهارت و کارآفرینی، بیمه بیکاری ناشی از کرونا، اقدامات درمانی سازمان تامین اجتماعی، مهارت آموزی جامعه هدف بهزیستی و همچنین نحوه تعامل حمایت از کارآفرینی با توجه به خدمات روستای بدون بیکار به گفتگو پرداختند.

                                                                

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۱۳,۲۸۲
کلیدواژه ها: شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه,تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید