دیدار و تجلیل مدیرکل از کارآفرین نمونه بسیجی استان گیلان

بازدید از شرکت تعاونی کوهدشت فومنات
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن با محب خواه کارآفرین نمونه بسیجی استان گیلان در سال 1398 دیدار و از واحدهای تولیدی شرکت تعاونی کوهدشت فومنات و خط تولید چای حشمت متعلق به این کارآفرین نمونه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : پنجشنبه 9 مرداد 99 عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن با محب خواه کارآفرین نمونه بسیجی استان گیلان در سال 1398 دیدار و از واحدهای تولیدی شرکت تعاونی کوهدشت فومنات و خط تولید چای حشمت متعلق به این کارآفرین نمونه بازدید کرد.

مدیرکل در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت روز عرفه و اعیاد سعید قربان و غدیر از زحمات محب خواه مدیرعامل شرکت تعاونی کوهدشت فومنات به جهت کسب عنوان کارآفرین نمونه بسیجی استان گیلان در سال 1398 قدردانی کرد.

علیزاده کارآفرینی و ایجاد اشتغال را توفیقی از سوی خداوند متعال دانست و افزود: در تمام کارها باید تفکر تعاون وجود داشته باشد زیرا تنها تفکری که در حال حاضر می تواند در حوزه اشتغال موفق عمل نماید تا رواج فرهنگ خرد جمعی در قالب تشکیل شرکت های تعاونی وجود داشته باشد.

وی در پایان مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان را حامی تعاونگران دانست و خاطر نشان کرد: از هیچ تلاشی به جهت حمایت از تعاونی های استان گیلان کوتاهی نخواهیم کرد.

گفتنی است شرکت تعاونی کوهدشت فومنات در 7 مجموعه تولیدی و با اشتغال 210 نیروی کار ثابت بیمه شده در زمینه تولید چای و برنج فعالیت دارد. شایان ذکر است این تعاونی دارای بانک نشاء مکانیزه است و در زمینه تولید برنج از خزانه گیری، نشاء تا ارائه محصول به بازار فروش فعالیت دارد، همچنین این تعاونی در زمینه تولید چای از کاشت تا بسته بندی و عرضه به بازار فروش فعال است.

 

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید