ارایه آخرین گزارش از پرداخت تسهیلات کرونا توسط مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی گیلان در برنامه زنده تلوزیونی در مسیر توسعه

ارایه آخرین گزارش از پرداخت تسهیلات کرونا
علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه رنجکش مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری به منظور بررسی و ارایه گزارش از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات حمایتی دولت برای واحدهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در برنامه زنده تلوزیونی در مسیر توسعه از صدا وسیمای مرکز گیلان حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: جمعه 10 مرداد 99 علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه رنجکش مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری به منظور بررسی و ارایه گزارش از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات حمایتی دولت برای واحدهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در برنامه زنده تلوزیونی در مسیر توسعه از صدا وسیمای مرکز گیلان حاضر شد.

علیزاده در این برنامه ضمن توضیح مجدد روند دریافت این تسهیلات به ارایه گزارش از میزان تسهیلات پرداخت شده به بنگاه های آسیب دیده و متاثر از شیوع ویروس کرونا تا کنون پرداخت.  

در ادامه علیزاده و رنجکش ضمن ارایه توضیحات تکمیلی در خصوص اقدامات حمایتی دولت از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون، به تشریح کامل شرایط دریافت تسهیلات حمایتی ویژه برای مشاغل رسمی و غیررسمی آسیب دیده پرداختند.

برای دیدن جزییات بیشتر و مشاهده این برنامه زنده تلوزیونی کلیک نمایید

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید