در راستای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی استان گیلان؛ بازدید مدیرکل از شرکت تولیدی بافته های سپهر

بازدید از کارگاه های تولیدی
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن از شرکت تولیدی بافته های سپهر واقع در ناحیه صنعتی کوچیچال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنجشنبه 9 مرداد 99 عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن از شرکت تولیدی بافته های سپهر واقع در ناحیه صنعتی کوچیچال بازدید کرد.

علیزاده ضمن بازدید از قسمت های مختلف خطوط تولید و بررسی مشکلات و موانع موجود از مدیر و کارکنان این شرکت به جهت فعالیت و عملکرد مناسب در شرایط سخت تحریم به ویژه عدم تعطیلی خط تولید در دوران شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

گفتنی است شرکت تولیدی بافته های سپهر از سال 79 فعالیت خود را در زمینه تولید پارچه آغاز و در سال 88 خط تولید خود را با دستگاه های پیشرفته دنیا به روز کرده است. این شرکت تولیدی با 35 نیروی ثابت بیمه شده در زمینه تولید انواع پارچه، الیاف مصنوعی و طبیعی و آهار زنی نخ فعالیت دارد. این شرکت با ظرفیت تولیدی روزانه 10 هزار مترمربع پارچه و آهار 10 الی 15 تن نخ به فعالیت می پردازد.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید