در راستای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی استان گیلان؛ بازدید مدیرکل از صنایع بهداشتی فومن وش و شهاب شیمی پارس

بازدید از کارگاه های تولیدی
عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن از واحدهای تولیدی صنایع بهداشتی فومن وش و شهاب شیمی پارس واقع در ناحیه صنعتی کوچیچال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنجشنبه 9 مرداد 99 عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن از واحدهای تولیدی صنایع بهداشتی فومن وش و شهاب شیمی پارس واقع در ناحیه صنعتی کوچیچال بازدید کرد.

در این بازدید مدیرکل با تشکر از زحمات شبانه روزی مدیران و کارکنان این واحدهای تولیدی به جهت عدم تعطیلی خط تولید و پیشرو بودن در مبارزه با شیوع ویروس کرونا ابراز داشت: با توجه به نیاز چند برابری بازار نسبت به گذشته و همچنین تلاش های شبانه روزی شما، اینجانب بر خود وظیفه می دانم تا از زحمات شما مدیران و کارکنان این واحد های تولیدی تشکر نمایم. وی با بیان اینکه حمایت از بخش تولید سیاست اصلی ما در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است ابراز داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در کنار شرکت های تولیدی استان است و از هیچ تلاشی برای رفع موانع تولید کوتاهی نخواهد کرد.

گفتنی است شرکت تولیدی فومن وش با 20 نیروی ثابت بیمه شده و در دو شیفت کاری روزانه به تولید 5000 لیتر مواد ضدعفونی کننده می پردازد. همچنین شرکت شهاب شیمی پارس با نام تجاری آی گل با 25 نیروی ثابت، ماهانه 120 تن مایه ضدعفونی کننده و شست و شوی دست تولید می کند.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید