دیدار و تجلیل مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از خانواده شهید والامقام نویدی مقدم

دیدار با خانواده شهیدا
علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه محمدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن، تحویلداری مدیر تعاون استان، علی پناه رئیس اداره توسعه تعاونی ها و رسائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فومن با خانواده شهید والامقام نویدی مقدم دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: پنجشنبه 9 مرداد 99 علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه محمدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن، با خانواده شهید والامقام نویدی مقدم دیدار کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ضمن تبریک به مناسبت روز عرفه و اعیاد سعید قربان و غدیر دیدار و دلجویی از خانواده شهدا را کوچکترین کار در حق این عزیزان دانست و افزود: توجه و رسیدگی به خانواده های معزز شهدا وظیفه بنده و همه دولت مردان است که از خداوند متعال توفیق خدمتگذاری به نحو شایسته در حق این بزرگواران را مسئلت می نمایم.

وی با اشاره به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) که خانواده معظم شهدا را چشم و چراغ این ملت مورد خطاب قرار دادند، افزود: بدون شک، آسایش و امنیت امروز کشور مرهون خون پاک شهدا است و دعای خیر خانواده شهدا به ویژه مادران شهدا بسیار راهگشا است. علیزاده در این خصوص افزود: امیدوارم بتوانیم خدمتی شایسته مردم عزیزمان ارائه کنیم و در این مسیر به دعای خیر خانواده شهدا نیاز داریم.

شایان ذکر است شهید علیرضا نویدی‌ مقدم‌ فرزند محمدعلی‌ به‌ سال ‌1345 در تهران‌ متولد شد. بعد از گذراندن‌ دوره‌ ابتدایی‌ و راهنمایی‌، وارد دبیرستان‌ فردوسی‌ ‌فومن‌ گردید و سرانجام‌، موفق‌ به‌ اخذ مدرک‌دیپلم‌ در سال‌ 1363 شد و پس‌ از تحصیل به‌ خدمت‌ سربازی‌ فراخوانده‌ شد. دوره‌ آموزشی‌ را در لشکرک‌ تهران‌ گذراند و بعد ازآن‌ در هیجدهم‌ اردیبهشت‌ ماه‌ 1364 به‌ جبهه‌‌ مریوان‌ رفت‌. شهید نویدی‌ مقدم‌ حدود 22 ماه‌ در مناطق‌ عملیاتی حضور داشت و سرانجام‌ در بیست‌ و چهارم‌ دی‌ 1365 در ارتفاعات‌402 منطقه‌‌ سومار به‌ وصال‌ رسید و به‌ خیل‌ کاروان‌ شهدای‌ مفقود هشت‌ سال‌ دفاع‌ مقدس‌ پیوست‌. پیکر این شهید والا مقام بعداز مدتها شناسایی و در گلزار شهرستان فومن‌ به‌ خاک‌ سپرده شد.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید