حضور سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تالش در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان

کمیته برنامه ریزی شهرستان تالش
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تالش با حضور محمدیاری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی، مهدوی فرماندار تالش، قوی پنجه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و سایر اعضای کمیته برنامه ریزی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 6 مرداد 99 جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تالش با حضور محمدیاری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی، مهدوی فرماندار تالش، قوی پنجه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و سایر اعضای کمیته برنامه ریزی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه قوی پنجه به ظرفیت شرکت های تعاونی اشاره و افزود: تاسیس شرکت های تعاونی می تواند نقش موثری در اشتغالزایی جوانان شهرستان ایفا کند. وی در ادامه به وضعیت نامناسب مجموعه ورزشی کارگران تالش اشاره و افزود: ورزش می تواند عامل موثری در سلامت کارگران باشد و داشتن نیروی کار سالم لازمه موفقیت در عرصه تولید است. وی در ادمه افزود: مجموعه ورزشی کارگران در گذشته محل ورزش تعداد زیادی از کارگران واحد های تولیدی بود که متاسفانه به دلیل عدم توجه به این مجموعه اکنون کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مهدوی نیز در این جلسه ضمن اشاره به ظرفیت های شهرستان تالش ابراز داشت: باید از تمام ظرفیت های شهرستان در عرصه تولید و اشتغال بهره مند شویم و هریک از دستگاه های اجرایی با توجه به نوع فعالیت خود باید از تولید کنندگان شهرستان حمایت کنند.

در ادامه هر یک از اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان نقطه نظرات خود را مطرح و پیرامون مسائل و مشکلات مربوطه بحث و تبادل نظر کردند.

1

۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید