برگزاری جلسه کمیته بهداشت فرهنگی و اجتماعی مبارزه با ویروس کرونا

کمیته بهداشت فرهنگی و اجتماعی مبارزه با کرونا
جلسه کمیته بهداشت فرهنگی و اجتماعی مبارزه با ویروس کرونا به ریاست پهلوان، مدیر امور اجتماعی اداره کل و با حضور اعضاء این کمیته در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: دوشنبه 6 مرداد 99 جلسه کمیته بهداشت فرهنگی و اجتماعی مبارزه با ویروس کرونا به ریاست پهلوان، مدیر امور اجتماعی اداره کل و با حضور اعضاء این کمیته در سالن تدبیر اداره کل برگزار شد.

مدیر اجتماعی اداره کل، هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی و همفکری جهت آمادگی برای مقابله با شیوع موج دوم ویروس کرونا در جامعه کار و تولید دانست. در ادامه جلسه نمایندگان کانون کارگران و کارفرمایان، کانون هماهنگی شورای اسلامی کار، خانه کارگر و نماینده سازمان آتش نشانی و شهرداری نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام کردند. همچنین رئیس پدافند غیرعامل شهرداری رشت، کانون کارفرمایان و تشکلات کارگری از آمادگی مجموعه خود به جهت آگاه سازی و آموزش جامعه هدف خبر دادند. شایان ذکر است در پایان مقرر شد: با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، از ظرفیت واحدهای تولیدی استان برای تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده شود.

2

1

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید