مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی گیلان، بر برگزاری کمیته های مشترک تخصصی در حوزه های اشتغال وکار آفرینی، تعاون و روابط کار تاکید کرد

اولین نشست استانی در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه منعقده فی‌مابین وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج سازندگی کشور، با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان، ابراهیمی رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان و دیگر مدیران در اداره کل برگزار شد.
تفاهم‌نامه مشترک,سازمان بسیج سازندگی کشور,وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه 5 مرداد 99 اولین نشست استانی در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه منعقده فی‌مابین وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج سازندگی کشور، با حضور علیزاده  مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان، ابراهیمی رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان و  دیگر مدیران در اداره کل برگزار شد.

در ابتدا مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گیلان ضمن خیرمقدم به مدعوین، تعهدات اداره کل را درخصوص تفاهم نامه مشترک با سازمان بسیج سازندگی تبیین کرد.

علیزاده در ادامه مشاوره های شغلی، کاریابی، برگزاری دوره های آموزشی، تشکیل تعاونی های مصرف محلی و توسعه و عمران، حل اختلافات کارگری وکارمندی، تشکیل و توسعه تشکل های کارگری وکارفرمایی و ارائه خدمات بهزیستی را برخی از اهداف تفاهم نامه برشمرد و از آمادگی کامل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در راستای اجرایی شدن این تفاهم‌نامه مشترک خبر داد.

وی همچنین بر برگزاری جلسات و کمیته های مشترک تخصصی در حوزه‌های اشتغال و کار‌آفرینی، تعاون و روابط کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاکید کرد و افزود: این جلسات باید به صورت ماهانه و در سطح مدیران برگزار شوند.

در ادامه ابراهیمی رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان نیز آمادگی این سازمان را جهت کمک به مجموعه فعالیت ها وماموریت های اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی از جمله در حوزه تعاون و اشتغال اعلام و با اشاره به تشکیل و فعالیت بیش از 1000 صندوق قرض الحسنه در سطح استان از ورود و حمایت این صندوق ها در راستای تحقق اهداف تفاهم نامه مشترک خبر داد.

در پایان مدیران و روسای بخش های مختلف اداره کل و سازمان بسیج سازندگی در خصوص نحوه اجرای بهینه تفاهم نامه مشترک تبادل نظر کردند و مقرر شد ظرف دو هفته آینده جلسات کمیته های مشترک و تخصصی در این زمینه برگزار شود.

 

استان گیلان

۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۱۲,۴۳۸
کلیدواژه ها: مشاوره های شغلی،کاریابی،برگزاری دوره های آموزشی،تشکیل تعاونی,توسعه و عمران، حل اختلافات کارگری وکارمندی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید