بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از واحدهای تولیدی در شهرستان شفت

علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به منظور بررسی روند تولید و رفع مشکلات از شرکت های تولیدی آرسو خزر ایرانیان و مقوا سازی خزر واقع در شهرک صنعتی شهرستان شفت بازدید کرد.
بررسی روند تولید و رفع مشکلات شرکت های تولیدی,تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: چهارشنبه ۱ مرداد ۹۹ علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به منظور بررسی روند تولید و رفع مشکلات از شرکت های تولیدی آرسو خزر ایرانیان و مقوا سازی خزر واقع در شهرک صنعتی شهرستان شفت بازدید کرد.

علیزاده ضمن بازدید از قسمت های مختلف خطوط تولید و بررسی مشکلات و موانع موجود از مدیران این دو شرکت به جهت فعالیت و عملکرد مناسب در شرایط سخت تحریم و به ویژه تبعات به وجود آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا قدرانی کرد.

مدیرکل با بیان اینکه دولت همواره حامی واحدهای تولیدی است افزود: بازدید از واحدهای تولیدی باید دارای خروجی بوده و نباید جنبه نمایشی داشته باشد که دستیابی به این مهم به تنهایی میسر نیست و در گروی تعامل همه دستگاه های اجرایی و حمایتی، به ویژه بانک ها در استان است.

وی با بیان اینکه حمایت از بخش تولید و تسهیل‌گری در  این حوزه یک تکلیف است اضافه کرد: سیاست های ما در مجموعه بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان حمایت از تلاش گران عرصه کار و تلاش است زیرا  تولید کنندگان ارکان اصلی چرخه اقتصاد و ایجاد اشتغال در کشور هستند که باید با تلاش جمعی در این شرایط حساس مسیر را برای ادامه فعالیت واحدهای تولیدی هموار کنیم.

گفتنی است شرکت آرسو خزر ایرانیان از سال ۹۰ تاکنون در زمینه تولید آب آشامیدنی  با تولید روزانه ۱۵۰ بطری در سایزهای مختلف ۲۵۰ سی سی، نیم لیتری کتابی، نیم لیتری، یک و نیم لیتری خانواده با برند تجاری توتر و با ۱۱۲ نفر نیروی کار با صادرات به سایر استان ها و کشور عمان مشغول به فعالیت است.

شرکت مقواسازی خزر نیز از سال ۹۰ تاکنون در زمینه تولید جعبه های مقوایی برای شیرینی و مواد بهداشتی و غذایی با تولید ۱۰۰۰ تن در سال مشغول به فعالیت است که در سال ۹۷ چاپ افست نیز به آن اضافه شده است. بنا به گفته مدیرعامل شرکت مقواسازی خزر در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا و کاهش فعالیت شرکت تعداد کارکنان ۱۰ نفر است که با از بین رفتن این ویروس تعداد کارکنان سه برابر خواهد شد.

۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۱۲,۰۱۸
کلیدواژه ها: روند تولید,رفع مشکلات,شرکت های تولیدی,مقوا سازی خزر,آرسو خزر ایرانیان
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید